80 TL ve ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ
destek@sanalmama.com
0532 111 88 44
Whatsapp Sipariş Hattı 0538 098 17 97

20 Lt (5lt x 4 Adet) Buddy Bentonit Kedi Kumu Marsilya Sabun Kokulu

Yüksek kaliteli topaklaşan yapısıyla kolay temizlik

Ücretsiz Kargo

Buddy Kedi Kumu, yüksek beyazlıkta ve özellikle kedi kumuna uygun Bentonit madeninden üretilmiştir. Kedinizin sağlığına son derece uygundur.

İdeal bir topaklaşma özelliğine sahiptir, hızlıca ve sıkı topaklar oluşturur. Çabuk topaklanma özelliği; idrarın kedi tuvaletinin altında birikmesini ve kötü kokmasını önler. Uzun süreli kullanımlarda dahi mükemmel bir kuruluk sağlayarak kedinize temiz bir ortam sunar. Oluşan topakları hemen kürek ile alabilir ve bu şekilde bakteri oluşumuna engel olabilirsiniz.

  • Yüksek emiş gücü

Ham maddesinde kullanılan doğal Bentonit minerallerinin moleküler yapıları ve mikro gözenekleri çok yüksek emme gücüne sahiptir. Bu sayede su ve koku emme kapasitesi çok yüksektir.

  • Ev dostu

Buddy Bentonit, madenden çıkarıldıktan sonra herhangi bir kimyasal işlem görmeden ilk haliyle kullanıma sunulur. Ev dostudur ve insan sağlığına zararsızdır.

  • İdeal topaklanma ve kolay temizlik

Kum kabını en az 7 cm. derinliğinde kedi kumu ile doldurunuz. Kediniz tuvaletini yapınca kum hızla idrarı içine çeker ve topaklanır. Bu sayede çok kolay temizlenir.

  • Uzun süreli kullanım/ekonomik

Yalnızca topaklanan bölümü bir kürek yardımıyla kolayca ayırarak temiz kumu ziyan etmemiş olursunuz. Bu özellik aynı zamanda çok zahmetli periyodik tuvalet temizliğini kolay ve pratik hale getirir. (Topladığınız topakları kesinlikle tuvalete ya da bir gidere atmamalısınız)

MarkaBuddy Kedi Kumu
Ağırlık20 Lt.
Stok NoKK00001
Barkodu8699405030068