80 TL ve ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ
destek@sanalmama.com
0532 111 88 44
Whatsapp Sipariş Hattı 0538 098 17 97

Buddy Cat Tavuklu ve Pirinçli Yetişkin Kedi Maması

Tavuk eti ve pirinç içeren yetişkin kediler için özel formüllü mama

Ücretsiz Kargo

Tüm ırklardan kedilerin sağlıklı beslenmesini sağlayan tam ve eksiksiz yetişkin kedi mamasıdır.

Evinizde veya sokakta özel ilginiz ve sevginizle büyüttüğünüz yetişkin bir kediniz varsa sizin için en uygun mamalarımızdan biri de Buddy Tavuklu ve Pirinçli… En kaprisli ve zor beğenen kedilerin bile aklını başından alacak bu lezzete sizin kediniz de hayır diyemeyecek. 7 kg’lık ambalajı ile tek bir kedinin yaklaşık 4 aylık mama ihtiyacını karşılayabilir. Evinizde birden daha çok kediniz varsa, oldukça pratik, sağlıklı, besleyici bir seçenektir.


İçerik: Tavuk unu, mısır, buğday ve türevleri, balık unu, pirinç, soya küspesi, balık yağı, tavuk yağı, şeker pancarı küspesi, peynir altı suyu tozu, kurutulmuş bira mayası, doağl aroma, doğal antioksidanlar, vitamin ve mineral premiksi.

  • Protein   : 27
  • Yağ         : 10
  • Selüloz   : 3
  • Kül          : 8

Kedinize kuru mama ile beslemeye başlamadan önce dikkat etmeniz gerekenler!

  1. Her kedinin yaşadığı ortam sıcaklığı, aktivite düzeyi ve metabolizması farklıdır. Yaş, ırk ve çevresel koşullar kedilerin günlük besin ihtiyaçlarını farklılaştırır.
  2. Kedinizin kilosunu ve diğer koşulları göz önünde bulundurarak besleyiniz. Bazı durumlarda kedinizi günlük beslenme miktarından az ya da fazla besleyebilirsiniz. Öğünleri kedinizin ihtiyacına göre ayarlayabilirsiniz. Eğer kediniz kapalı ortamda bulunuyorsa ve fazla hareket etmiyor ise, günde 2 öğün beslemeniz tavsiye edilir.
  3. Kedinizi ilk defa Buddy Cat mama ile besliyorsanız, sindirim sistemini bozmamak için mama geçişini 5-7 gün içinde yapabilirsiniz. İlk birkaç gün Buddy Cat mamasından %25 ve eski mamadan %75 oranlarında karıştırarak, sonraki birkaç günde %50-50 oranında karıştırarak, 5-7 günün sonunda %100 Buddy Cat vererek kedinizi besleyebilirsiniz.
  4. Kediniz için her zaman temiz ve taze su bulundurmayı unutmayınız!
  5. En kısa depolama ömrü: Üretim tarihinden itibaren 18 ay içerisinde tüketilmelidir. Serin ve kuru yerde saklayınız.
MarkaBuddy
Ağırlık7 Kg.
Stok NoCF00031
Barkodu8714469003213