80 TL ve ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ
destek@sanalmama.com
0532 111 88 44
Whatsapp Sipariş Hattı 0538 098 17 97

Pets Choice Premium Cat Gourmet Mix Yetişkin Kedi Maması

Zor beğenen ve yoğun aromalı mamaları tercih eden ev kedileri için geliştirilmiş formül

Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

Pets Choice Premium Cat Gourmet Mix, içeriğindeki farklı hayvansal ve bitkisel proteinlerin bir arada kullanımı ile özellikle zor beğenen, seçici kedisine mama bulmakta güçlük çeken sahiplerin imdadına koşacak.

Yoğun bir tadı ve aroması ile yetişkin ev kedinizin vazgeçemeyeceği bir mama olan Pets Choice Premium Cat Gourmet Mix, içeriğindeki doğal antioksidanlar ve yüksek protein oranı ile bağışıklık sistemini destekler. Kedinizin duyusal fonksiyonlarının sağlığı için zengin vitamin ve mineraller içerir. Görme duyusunu geliştirmek ve kalp sağlığını korumak için “taurin” içerir. Deri sağlığını korumak, tüy yapısını, parlaklığını ve yumuşaklığını sağlamak için yüksek oranda balık yağı içerir.


İçerik: Et unu, tavuk unu, balık unu, sebze protein özleri, pirinç, mısır, tavuk yağı, balık yağı, (E vitamini kaynağı tokoferoller ile korunmuştur) buğday özü, mısır gluteni, şeker pancarı, soya, bira mayası, doğal aroma, vitaminler, mineraller, doğal antioksidanlar, mannan-oligosakkaritler & beta-glukanlar, (bağışıklık sistemini destekler) taurin, lutein, beta-karoten.

  • Protein   : 30
  • Yağ         : 12
  • Selüloz   : 3
  • Kül          : 8


Kedinize kuru mama ile beslemeye başlamadan önce dikkat etmeniz gerekenler!

  1. Her kedinin yaşadığı ortam sıcaklığı, aktivite düzeyi ve metabolizması farklıdır. Yaş, ırk ve çevresel koşullar kedilerin günlük besin ihtiyaçlarını farklılaştırır.
  2. Kedinizin kilosunu ve diğer koşulları göz önünde bulundurarak besleyiniz. Bazı durumlarda kedinizi günlük beslenme miktarından az ya da fazla besleyebilirsiniz. Öğünleri kedinizin ihtiyacına göre ayarlayabilirsiniz. Eğer kediniz kapalı ortamda bulunuyorsa ve fazla hareket etmiyor ise, günde 2 öğün beslemeniz tavsiye edilir.
  3. Kedinizi ilk defa Pets Choice Cat Gourmet Mix maması ile besliyorsanız, sindirim sistemini bozmamak için mama geçişini 5-7 gün içinde yapabilirsiniz. İlk birkaç gün Pets Choice Cat Gourmet Mix mamasından %25 ve eski mamadan %75 oranlarında karıştırarak, sonraki birkaç günde %50-50 oranında karıştırarak, 5-7 günün sonunda %100 Pets Choice Cat Gourmet Mix vererek kedinizi besleyebilirsiniz.
  4. Kediniz için her zaman temiz ve taze su bulundurmayı unutmayınız!
MarkaPets Choice
Ağırlık15 Kg.