80 TL ve ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ
destek@sanalmama.com
0532 111 88 44
Whatsapp Sipariş Hattı 0538 098 17 97

Pets Choice Premium Tavuklu ve Pirinçli Yetişkin Kedi Maması

Tavuk eti ve pirinç içeren, yetişkin kediler için sindirimi kolay premium mama

Ücretsiz Kargo

Pets Choice Premium Cat Chicken & Rice, içeriğindeki yoğun lezzetli tavuk eti ile kedilerin en sevdiği mamalardan biri olmaya devam ediyor.

 

Tavuk etinin ve pirincin birlikte kullanımı ile elde edilen kolay sindirilebilirlik sayesinde, özellikle hassas sindirim sistemine sahip kediler tarafından tercih edilen Pets Choice Premium Chicken&Rice, ev ortamında bir veya birden fazla kedi besleyenler için ideal bir seçenek.

 

Pets Choice Premium Cat Chicken&Rice, içeriğindeki doğal antioksidanlar ve yüksek protein oranı ile bağışıklık sistemini destekler. Kedinizin duyusal fonksiyonlarının sağlığı için zengin vitamin ve mineraller içerir. Görme duyusunu geliştirmek ve kalp sağlığını korumak için “taurin” içerir. Deri sağlığını korumak, tüy yapısını, parlaklığını ve yumuşaklığını sağlamak için yüksek oranda balık yağı içerir.

 

İçerik: Kurutulmuş Tavuk Eti ,Mısır, buğday özü, soya küspesi, pirinç, mısır gluteni, tavuk yağı, balık yağı, (E vitamini kaynağı tokoferoller ile korunmuştur) balık unu, şeker pancarı, bira mayası, doğal aroma, vitaminler, mineraller, doğal antioksidanlar, mannan-oligosakkaritler & beta-glukanlar, (bağışıklık sistemini destekler) taurin, lutein, beta-karoten.

 

Protein: %30, Yağ: %15 Selüloz : %3, Kül: 8

 

Kedinize kuru mama ile beslemeye başlamadan önce dikkat etmeniz gerekenler! Her kedinin yaşadığı ortam sıcaklığı, aktivite düzeyi ve metabolizması farklıdır. Yaş, ırk ve çevresel koşullar kedilerin günlük besin ihtiyaçlarını farklılaştırır. Kedinizin kilosunu ve diğer koşulları göz önünde bulundurarak besleyiniz. Bazı durumlarda kedinizi günlük beslenme miktarından az ya da fazla besleyebilirsiniz. Öğünleri kedinizin ihtiyacına göre ayarlayabilirsiniz. Eğer kediniz kapalı ortamda bulunuyorsa ve fazla hareket etmiyor ise, günde 2 öğün beslemeniz tavsiye edilir. Kedinizi ilk defa Pets Choice maması ile besliyorsanız, sindirim sistemini bozmamak için mama geçişini 5-7 gün içinde yapabilirsiniz. İlk birkaç gün Pets Choice mamasından %25 ve eski mamadan %75 oranlarında karıştırarak, sonraki birkaç günde %50-50 oranında karıştırarak, 5-7 günün sonunda %100 Pets Choice vererek kedinizi besleyebilirsiniz. Kediniz için her zaman temiz ve taze su bulundurmayı unutmayınız! En kısa depolama ömrü: Üretim tarihinden itibaren 18 ay içerisinde tüketilmelidir. Serin ve kuru yerde saklayınız.

MarkaPets Choice
Ağırlık15 Kg.
Stok NoCF00013
Barkodu8714469003329