80 TL ve ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ
destek@sanalmama.com
0532 111 88 44
Whatsapp Sipariş Hattı 0538 098 17 97

Pets Choice Premium Kuzu Etli ve Pirinçli Yetişkin Kedi Maması

Kuzu eti ve pirinç içeren, alerjiye yatkın seçici kedilere özel formüllü.

Ücretsiz Kargo

Üreticisinden en uygun fiyat 154,90 TL+ Ücretsiz Kargo.

Pet Choice Premium Cat Lamb&Rice, protein kaynağı olarak kuzu eti içerir. Deri, tüy ve sindirim sistemi alerjilerine yatkın kediler için özel olarak formüle edilmiş olan Pet Choice Premium Cat Lamb&Rice özellikle ev ortamında ve birden fazla kedi besleyenler için ideal bir seçenek.

Özellikle tüylü yapısı ile dikkat çeken kedilerin güvenle ve zevkle tüketebileceği Pet Choice Premium Cat Lamb&Rice içeriğindeki doğal antioksidanlar ve yüksek protein oranı ile bağışıklık sistemini destekler. Kedinizin duyusal fonksiyonlarının sağlığı için zengin vitamin ve mineraller içerir. Görme duyusunu geliştirmek ve kalp sağlığını korumak için “taurin” içerir. Deri sağlığını korumak, tüy yapısını, parlaklığını ve yumuşaklığını sağlamak için yüksek oranda balık yağı içerir.


İçerik: Et unu, Balık Unu, Mısır, buğday özü, soya küspesi, pirinç, mısır gluteni, tavuk yağı, balık yağı, et yağı,(E vitamini kaynağı tokoferoller ile korunmuştur) peyniraltı suyu tozu, şeker pancarı, bira mayası, doğal aroma, vitaminler, mineraller, doğal antioksidanlar, mannan-oligosakkaritler & beta-glukanlar, (bağışıklık sistemini destekler) taurin, lutein, beta-karoten.

  • Protein   : 30
  • Yağ         : 15
  • Selüloz   : 3
  • Kül          : 8

Kedinize kuru mama ile beslemeye başlamadan önce dikkat etmeniz gerekenler!

  1. Her kedinin yaşadığı ortam sıcaklığı, aktivite düzeyi ve metabolizması farklıdır. Yaş, ırk ve çevresel koşullar kedilerin günlük besin ihtiyaçlarını farklılaştırır.
  2. Kedinizin kilosunu ve diğer koşulları göz önünde bulundurarak besleyiniz. Bazı durumlarda kedinizi günlük beslenme miktarından az ya da fazla besleyebilirsiniz. Öğünleri kedinizin ihtiyacına göre ayarlayabilirsiniz. Eğer kediniz kapalı ortamda bulunuyorsa ve fazla hareket etmiyor ise, günde 2 öğün beslemeniz tavsiye edilir.
  3. Kedinizi ilk defa Pets Choice  Premium Kuzu Etli  ve Pirinçli  Yetişkin Kedi Maması ile besliyorsanız, sindirim sistemini bozmamak için mama geçişini 5-7 gün içinde yapabilirsiniz. İlk birkaç gün Pets Choice  Premium Kuzu Etli  ve Pirinçli  Yetişkin Kedi mamasından %25 ve eski mamadan %75 oranlarında karıştırarak, sonraki birkaç günde %50-50 oranında karıştırarak, 5-7 günün sonunda %100 Pets Choice  Premium Kuzu Etli  ve Pirinçli  Yetişkin Kedi Maması vererek kedinizi besleyebilirsiniz.
  4. Kediniz için her zaman temiz ve taze su bulundurmayı unutmayınız!
  5. En kısa depolama ömrü: Üretim tarihinden itibaren 18 ay içerisinde tüketilmelidir. Serin ve kuru yerde saklayınız.
MarkaPets Choice
Ağırlık15 Kg.
Stok NoCF00024
Barkodu8714469003350