destek@sanalmama.com
0532 111 88 44
Whatsapp Sipariş Hattı 0538 098 17 97

Pro Plan Puppy Digestion Kuzulu Yavru Köpek Maması

Hassas yavru köpekler için kuzu etli kuru mama 3 KG 

Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

Whatsapp ile sipariş ver

İndirimli Ürün

3 Kg.
SKU DF00060
139,90 TL
119,90 TL
Sepete Ekle

Hassas sindirim sistemi ile yavru köpekleriniz için tam gıdadır. Sindirimi yüksek yumurta, doğal kil, bağırsak sağlığı için lif karışımı ve özel bir pro-digest formülü ile üretilir. Yumurta, kil ve sindirime duyarlı maddelerle sindirim sistemi korumasını sağlar. İçeriğindeki liflerden oluşan özel bir karışımla dışkı kalitesini destekler.  Sindirimi yüksek yumurta, doğal kil, bağırsak sağlığı için lif karışımı ve özel bir pro-digest formülü ile üretilir.Hassas sindirim sistemi ile yavru köpekleriniz için tam gıdadır. 


Ürün Bilgisi:  Annenin ilk sütünde bulunan Kolostrum ve anne sütünün bağışıklığa etkisi düşünülerek formüle edilmiştir. Bu durum da Yavruyu hastalıklara karşı direncinin artmasına yardımcı olur. 
Yumurta, kil ve sindirime duyarlı maddelerle sindirim sistemi korumasını sağlar. İçeriğindeki liflerden oluşan özel bir karışımla dışkı kalitesini destekler. 
Beyin fonksiyonları ve görme gelişimi için yavruların ihtiyaç duyduğu doğal anne sütünde bulunan DHA (Omega 3 yağ asidi) içerir. 


İçindekiler: Kuzu (%21), buğday, buğday glüten, kurutulmuş kümes hayvanları proteini, pirinç (%8), hayvansal yağ, mısır unu, pancar küspesi, kurutulmuş yumurta, kalsiyum fosfat, balık yağı, potasyum klorür, sodyum klorür, mineraller, kolostrum, DL-Metionin. 


Katkı Maddeleri: Tokoferol (doğal E Vitamini), Bentonit 5000 mg/kg., A Vitamini 15000IU/kg, D3 Vitamini 750IU/kg, E Vitamini 170 mg/kg, C Vitamini 70 mg/kg. 


Analiz Değerleri

  • Protein %30
  • Yağ %19
  • Kül %7.5
  • Lif %2
  • Kalsiyum %1.3
  • Fosfor %1
  • DHA %0.05 

Kullanım Şekli: 3 aydan küçük yavrular için tavsiye edilen günlük miktarı 3 yada 4 öğüne bölerek ve mamayı nemlendirerek veriniz. Yavru köpeğiniz sütten kesildikten sonra onu sağlıklı ve aşırı beslememek için Pro Planın önermiş olduğu gramlara dikkat ediniz. 3 aydan sonra mamayı nemlendirmeyi azaltarak yavaş yavaş kuru mamaya geçiniz. Taze ve temiz suyu yanından ayırmayınız. Ürünü oda sıcaklığında kuru bir yerde muhafaza ediniz