80 TL ve ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ
destek@sanalmama.com
0532 111 88 44
Whatsapp Sipariş Hattı 0538 098 17 97

YES DOG Kuzu Etli Yetişkin Köpek Maması 15 Kg

Kuzu etli tüm ırklardan köpeklerin sağlıklı beslenmesini sağlayan yetişkin köpek maması

Ücretsiz Kargo

YES Kuzu Etli tüm ırklardan köpeklerin sağlıklı beslenmesini sağlayan yetişkin köpek maması. Üreticisinden en uygun fiyat 375,88 TL+ Ücretsiz Kargo.

YES DOG, tavuğa karşı duyarlık gösteren, alerjiye yatkın köpekler göz önüne alınarak özel olarak formüle edilmiştir.Arıca kuzu içeriği ile sindirim sistemi ya da deri-tüy alerjisine yatkınlığı olan köpeğinizin beslenmesine tam destek verir. Tüy dökümünü ve dışkılamayı kontrol altında tutar. Bağışıklık sistemini güçlendirir, hastalıklara karşı direnç sağlar. Zenginleştirilmiş vitamin ve mineral içeriği ile diş, kas ve iskelet yapısını korur. İçerdiği antioksidanlar sayesinde köpeğinizin sağlıklı ve uzun bir yaşam sürmesine yardımcı olur.

İçerik: İşlenmiş Hayvansal Protein,Buğday,Mısır,Hayvansal Yağ,Maya,Mineraller,Vitaminler,Koruyucular.

  • Protein  : 18
  • Yağ        : 7
  • Selüloz  : 3,5
  • Kül         : 8

Köpeğinizi kuru mama ile beslemeye başlamadan önce dikkat etmeniz gerekenler!

  1. Yavru köpeğinizin en az 45 gün anne sütü ile beslenmesinin hayati önem taşıdığını unutmayın ve yavruları bu süreden daha öncesinde annesinden kesinlikle ayırmayın. Yavru köpeğiniz, anne sütü emmeyi bıraktıktan sonra ilk kez kuru mama ile beslenmeye geçeceğinde, kuru mamayı su ile hafifçe nemlendirmeye ve daha kolay çiğnenir hale getirmeye özen gösterin. Yaklaşık bir hafta süresince, bu şekilde yumuşatarak verdiğiniz mamaların ardından, tamamen kuru mama ile beslemeye geçebilirsiniz. Kuru mama ile beslemeye devam ettiğiniz ilk günlerde, beslenme sırasında yavrunuzun yanında bulunmaya özen gösterin.
  2. Yavru köpeğiniz, anne sütü emmeyi bıraktıktan sonra ilk kez kuru mama ile beslenmeye geçeceğinde, kuru mamayı su ile hafifçe nemlendirmeye ve daha kolay çiğnenir hale getirmeye özen gösterin. Yaklaşık bir hafta sürecinde, bu şekilde yumuşatarak verdiğiniz mamaların ardından, tamamen kuru mama ile beslemeye geçebilirsiniz. Kuru mama ile beslemeye devam ettiğiniz ilk günlerde, beslenme sırasında yavrunuzun yanında bulunmaya özen gösterin. Köpeğinizi yukarıdaki beslenme tablosunu rehber alarak besleyebilirsiniz. Her köpeğin yaşadığı ortam sıcaklığı, aktivite düzeyi ve metabolizması farklıdır. Yaş, ırk ve çevresel koşullar köpeklerin günlük besin ihtiyaçlarını farklılaştırır.
  3. Köpeğinizin kilosunu ve diğer koşulları göz önünde bulundurarak besleyiniz. Bazı durumlarda köpeğinizi günlük besleme miktarından az ya da fazla besleyebilirsiniz. Yukarıdaki beslenme tablosu günlük mama miktarına göre düzenlenmiştir. Bu tabloyu rehber alarak köpeğiniz için uygun olan miktarı günlük en az 2 öğün olmak üzere öğün sayısına göre bölerek köpeğinizi besleyebilirsiniz.
  4. Köpeğinizi ilk defa YES DOG maması ile besliyorsanız, sindirim sistemini bozmamak için mama geçişini 5-7 gün içinde yapabilirsiniz. İlk birkaç gün YES DOG mamasından %25 ve eski mamadan %75 oranlarında karıştırarak, sonraki birkaç günde %50-50 oranında karıştırarak, 5-7 günün sonunda %100 YES DOG vererek köpeğinizi besleyebilirsiniz.
  5. Köpeğiniz için her zaman temiz ve taze su bulundurmayı unutmayınız!
  6. En kısa depolama ömrü: Üretim tarihinden itibaren 18 ay içerisinde tüketilmelidir. Serin ve kuru yerde saklayınız.
MarkaYes
Ağırlık15 Kg.
Stok NoDF00032
Barkodu8699405050509