destek@sanalmama.com
0532 111 88 44
Whatsapp Sipariş Hattı 0538 098 17 97

Yes Tavuk Etli Yetişkin Kedi Maması

Tüm cinslerden kedilerin sağlıklı beslenmesini sağlayan yetişkin kedi maması

Ücretsiz Kargo

Whatsapp ile sipariş ver

İndirimli Ürün

15 Kg.
SKU CF00016
159,90 TL
104,90 TL
Sepete Ekle

 

Eğer siz de birden çok kedi besliyorsanız, özellikle sokak-orman beslemelerinde onlarca kedinin hayatta kalmasına destek oluyorsanız, bizim de size destek olmak için ürettiğimiz çok güzel bir mamamız var.

Yescat; sizin gibi tüm kedilere kalbini açan sevgili hayvan sever dostlarımızın beklentileri göz önünde tutularak formüle edildi.

Besleyiciliği yüksek bu yetişkin kedi mamasının içeriğinde tavuğa yer verildi. Bu sayede, yenilebilirliği yüksek ve sindirimi kolay bir formül elde edilmiş oldu.

İçerik: İşlenmiş Hayvansal Protein,Buğday,Mısır,Hayvansal Yağ,Maya,Mineraller,Vitaminleri,Ciğer Aroması,Taurin,Koruyucular.

  • Protein   : 29
  • Yağ         : 11-14
  • Selüloz   : 3
  • Kül          : 8

Kedinize kuru mama ile beslemeye başlamadan önce dikkat etmeniz gerekenler!

  1. Her kedinin yaşadığı ortam sıcaklığı, aktivite düzeyi ve metabolizması farklıdır. Yaş, ırk ve çevresel koşullar kedilerin günlük besin ihtiyaçlarını farklılaştırır.
  2. Kedinizin kilosunu ve diğer koşulları göz önünde bulundurarak besleyiniz. Bazı durumlarda kedinizi günlük beslenme miktarından az ya da fazla besleyebilirsiniz. Öğünleri kedinizin ihtiyacına göre ayarlayabilirsiniz. Eğer kediniz kapalı ortamda bulunuyorsa ve fazla hareket etmiyor ise, günde 2 öğün beslemeniz tavsiye edilir.
  3. Kedinizi ilk defa Yescat maması ile besliyorsanız, sindirim sistemini bozmamak için mama geçişini 5-7 gün içinde yapabilirsiniz. İlk birkaç gün Yecat mamasından %25 ve eski mamadan %75 oranlarında karıştırarak, sonraki birkaç günde %50-50 oranında karıştırarak, 5-7 günün sonunda %100 Yescat vererek kedinizi besleyebilirsiniz.
  4. Kediniz için her zaman temiz ve taze su bulundurmayı unutmayınız!
  5. En kısa depolama ömrü: Üretim tarihinden itibaren 18 ay içerisinde tüketilmelidir. Serin ve kuru yerde saklayınız.